Titles you rated
Step UpRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 1.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 0.5
Han Gong-juRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
Dirty Dancing: Havana NightsRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.0