Movies
Ratings
83
The World of LoveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Leap YearRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5