Series
Ratings
59
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0
Record of YouthRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.0
Doctor ChaRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0- EXchange Season 3Rated ★ 3.0
EXchange Season 2Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0