Movies
Ratings
106
Pacific RimRated ★ 5.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Stormy NightRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0