Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.0
We Are BrothersRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Donnie BrascoRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Slow VideoRated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.5
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 2.0
Superhero MovieRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 4.5
RangoRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 3.0