Movies
Ratings
901
Batman & RobinRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
Moby DickRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 2.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
10,000 BCRated ★ 2.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0
Asterix & Obelix Take on CaesarRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0