Series
Ratings
51
Beyond EvilRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 3.0
The Sandman Season 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Young Royals Season 3Rated ★ 2.5