Movies
Ratings
354
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.0
American BeautyRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Love Lies BleedingRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Persian LessonsRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 4.0
WilRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
A Moment to RememberRated ★ 2.5
Mary and MaxRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.5