Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 1.5
While You Were SleepingRated ★ 0.5
Another Miss OhRated ★ 1.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
My NameRated ★ 1.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 2.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 2.5