Titles you rated
 F1: The MovieRated ★ 3.5 F1: The MovieRated ★ 3.5
 Memories of MatsukoRated ★ 4.0 Memories of MatsukoRated ★ 4.0
 Pierrot le FouRated ★ 2.5 Pierrot le FouRated ★ 2.5
 Still WalkingRated ★ 2.5 Still WalkingRated ★ 2.5
 Big FishRated ★ 3.0 Big FishRated ★ 3.0
 Yadang: The SnitchRated ★ 0.5 Yadang: The SnitchRated ★ 0.5
 The PiratesRated ★ 2.0 The PiratesRated ★ 2.0
 Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5 Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
 TangledRated ★ 3.0 TangledRated ★ 3.0
 A Taxi DriverRated ★ 3.0 A Taxi DriverRated ★ 3.0
 Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5 Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
 AladdinRated ★ 3.0 AladdinRated ★ 3.0
 Furious 7Rated ★ 4.0 Furious 7Rated ★ 4.0
 The AvengersRated ★ 4.0 The AvengersRated ★ 4.0
 Secretly, GreatlyRated ★ 3.0 Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
 Better DaysRated ★ 2.5 Better DaysRated ★ 2.5
 The SubstanceRated ★ 3.5 The SubstanceRated ★ 3.5
 Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5 Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
 The FortressRated ★ 2.5 The FortressRated ★ 2.5
 A Tale of Two SistersRated ★ 4.0 A Tale of Two SistersRated ★ 4.0