Series
Ratings
19
Blue Spring RideRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
REBORN!Rated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Gakuen AliceRated ★ 4.5
Classroom of the EliteRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 3.5
Hunter X Hunter OVARated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0