Titles you rated
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.0
The SmurfsRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Despicable Me 3Rated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
SingRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5