Series
Ratings
42- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
Still 17Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 3.0