Movies
Ratings
407
Baby DriverRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.0
LavaRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
FrankRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.5