Movies
Ratings
330
Sweet & SourRated ★ 4.0
BorderRated ★ 5.0
Night in ParadiseRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 2.0
Girl With The CameraRated ★ 5.0- Video NoireRated ★ 5.0
StokerRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.5
Rear WindowRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 5.0
The BirdsRated ★ 4.5
EnemyRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Tony TakitaniRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.0