Movies
Ratings
934
Yakuza and The FamilyRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 0.5
HereditaryRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 3.5
PolarRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
The MediumRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Time to HuntRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0