Movies
Ratings
35
I Give My First Love to YouRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 5.0
My Rainy DaysRated ★ 5.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 4.0
Bring It On: All or NothingRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0