Titles you rated
Me too, Flower!Rated ★ 2.5
Cunning Single LadyRated ★ 2.5
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Ohlala CoupleRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 4.0