Movies
Ratings
350
Zootopia 2Rated ★ 4.5
The InvasionRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0