Movies
Ratings
231
AladdinRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
The Deep End of the OceanRated ★ 3.5
Far from HeavenRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 3.5
La maison de HimikoRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.0
The Purple Rose of CairoRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 2.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0