Movies
Ratings
212
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Legend of TarzanRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 5.0