Movies
Ratings
203
GarfieldRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 4.5
Bee MovieRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 1.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Golden SlumberRated ★ 2.0
CarsRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.5
Nanny McPheeRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 4.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.5
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0