Movies
Ratings
132
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0