Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 2.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 2.0
8 MileRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
WantedRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
John WickRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.0
The City of ViolenceRated ★ 2.0
National TreasureRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0