Titles you rated
Alita: Battle AngelRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 1.0
Extreme JobRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 4.0
The Darkest MindsRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Eastern PromisesRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Enemies In-LawRated ★ 1.0
The GiverRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.5
CargoRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
RampantRated ★ 2.0
Feng ShuiRated ★ 3.5