Titles you rated
Still LifeRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 2.5
Ip ManRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
I Am The KingRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
National SecurityRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.5