Movies
Ratings
286
The Truman ShowRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 0.5
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 5.0
LawlessRated ★ 4.0
RampageRated ★ 4.0
RealRated ★ 0.5
UltravioletRated ★ 3.5
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.5
SnowdenRated ★ 4.0
3:10 to YumaRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.5