Movies
Ratings
601
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 4.5
BrightRated ★ 4.5
How to Be SingleRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.5
The GrinchRated ★ 2.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
I OriginsRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
UsRated ★ 5.0
CocoRated ★ 3.5