Series
Ratings
12
Go OnRated ★ 4.5
Person of Interest Season 5Rated ★ 4.5
Person of Interest Season 4Rated ★ 5.0
Person of Interest Season 3Rated ★ 5.0
Person of Interest Season 2Rated ★ 5.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 5.0- 2 Broke GirlsRated ★ 3.5
Friends Season 10Rated ★ 5.0- DexterRated ★ 4.5
LostRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0