Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 4.0
CocoRated ★ 2.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Break the Silence: The MovieRated ★ 0.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Miss BaekRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 0.5
ThorRated ★ 0.5