Movies
Ratings
493
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0