Titles you rated
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The King of KingsRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 4.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
Hijack 1971Rated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0- WonderlandRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0