Movies
Ratings
18
The AvengersRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0