Titles you rated
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 2.0
A Cinderella StoryRated ★ 3.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 0.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
Little ManRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.0
This Means WarRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 2.5
Stuart LittleRated ★ 3.0