Titles you rated
IdentityRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0