Series
Ratings
36
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Marriage ContractRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0- SoulmateRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5