Titles you rated
Spring WaltzRated ★ 3.0
The Thorn BirdsRated ★ 3.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 2.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 2.5- Men of the Bath HouseRated ★ 4.0
The Great King, SejongRated ★ 3.5
Heartless CityRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.5
Five FingersRated ★ 2.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.5
Wonderful DaysRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 2.5
Three BrothersRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Second To Last LoveRated ★ 3.0
Wild RomanceRated ★ 3.0
Bluebird's HouseRated ★ 4.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.5