Movies
Ratings
85
The AvengersRated ★ 5.0
PopulaireRated ★ 2.5
American BeautyRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 2.0
Love LetterRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.5