Series
Ratings
19
Scent of a WomanRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 1.5
High KickRated ★ 2.0
Fabulous BoysRated ★ 0.5