Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.5
Le ChefRated ★ 4.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 3.0
CadaverRated ★ 2.5
The KickRated ★ 3.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
EragonRated ★ 3.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 4.0
Yu-Gi-Oh! The Movie: Pyramid of LightRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Like a VirginRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.0