Series
Ratings
131- Magic Warriors Mir & GaonRated ★ 3.5
- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0- Chouriki Sentai OhrangerRated ★ 4.0
Light Squadron MaskmanRated ★ 4.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 4.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 4.5
Sharp2Rated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.5
Densha otokoRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
My Rosy LifeRated ★ 4.5
The Stars Are ShiningRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.5
Wonderful DaysRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5