Series
Ratings
104
All About My RomanceRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
EntertainerRated ★ 3.0
Wild RomanceRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 4.5- Fairy CommiRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.0
Prime Minister and IRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5