Titles you rated
Eagle EyeRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 2.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.0
PolarRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Beastie BoysRated ★ 2.0
Pearl HarborRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 1.0
WindstruckRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
The Family ManRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 2.5
ZombielandRated ★ 3.0