Movies
Ratings
266
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.5
Phone BoothRated ★ 2.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.5
TitanicRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.5
The Forbidden KingdomRated ★ 1.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.0