Titles you rated
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0
Dan Da DanRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.0
Mr. QueenRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
DorohedoroRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0