Titles you rated
- HeroRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0