Series
Ratings
54
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 9Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5