Series
Ratings
89
The PoliticianRated ★ 3.5
LostRated ★ 2.5
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0