Titles you rated
Enola HolmesRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.0
Saint LaurentRated ★ 3.0
Caravaggio's ShadowRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
Perhaps LoveRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Tokyo SonataRated ★ 4.0