Movies
Ratings
69
The Kid with a BikeRated ★ 2.0
BelieverRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Chico & RitaRated ★ 2.5
Still WalkingRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.5
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 3.5